OBAVIJESTI:
Rimsko privatno pravo - vježbe
Obavijesti
Raspored studenata za vježbe
RASPORED STUDENATA ZA VJEŽBE IZ RIMSKOG PRIVATNOG PRAVA U ZIMSKOM SEMESTRU AKADEMSKE GODINE 2018./2019.

Vježbe se počinju održavati u tjednu od 15. listopada 2018.

Grupa A pvi sastanak ima 15.10., a grupa C 16.10. 

Studenti sa statusom iznimno uspješnih studenata mogu preći iz jedne grupe u drugu bez traženja zamjene, a samo trebaju poslati mail voditelju grupe iz koje izlaze i voditelju grupe u koju žele doći te u skladu s time doći u izabranu grupu u terminu prvog održavanja. 

Promjena iz jedne grupe u drugu grupu za ostale studente se vrši po sistemu 1 za 1, tj. da student koji se želi prebaciti iz jedne u drugu grupu treba pronaći nekoga tko se želi prebaciti iz željene grupe u njegovu grupu. Za promjenu je potrebno da se student javi mailom voditelju grupe iz koje izlazi s naznakom tko dolazi umjesto njega te da se javi na početku vježbi voditelju grupe u koju dolazi. 

 

A GRUPA, PONEDJELJKOM OD 15,30H, DV. III, ĆM4 (DOC.DR.SC. HELD)

 

Antunović

Andrea

Aralica

Lucija

Balenović

Marija

Banožić

Josipa

Bedeković

Gabrijela

Beg

Anna

Bjelinski

Filip

Blačić

Petra

Blaće

Angela

Bošnjak

Andrea

Božić

Marina

Božić

Pia

Bradić

Ivan

Breznik

Petra

Cibilić

Martina

Cvetko

Natalija

Čipčić

Lukrecia

Čosić

Ana

Ćevid

Tvrtko

Ćurić

Marta

Dabac

Dora

Dobranić

Klara

Dulibić

Cvita

Džanić

Amila

Gašparić

Asea

Groznica

Anamarija

Gugić

Ana-Marija

Keserović

Monika

Gvozdić

Stjepan

 

 

B GRUPA,  PRVI SUSRET ODRŽAT ĆE SE U UTORAK, 16.10.2018., U DV. III, NA GLAVNOJ ZGRADI, TRH 14, S POČETKOM U 14 SATI. VODITELJ VJEŽBI: I. MILOTIĆ. TOM PRILIKOM DAT ĆE SE SVE OBAVIJESTI.

VJEŽBE ĆE SE ODRŽAVATI NA TRH 3, TEMPUS UČIONICA (PODRUM) S POČETKOM U 14,15 SATI

 

Harcet

Vjeran

Hudek-Tomek

Ingrid

Jakopec

Ivo

Jelić

Ena

Jelić

Sandra

Jelovečki

Lucija

Just

Elena

Juvančić

Andrija

Kerenović

Denis

Kolenko

Tin

Komnenić

Ida

Kršinić

Ana

Krznarić

Talija

Kuzmić

Ivan

Lasić

Lucija

Ljubić

Dominik

Margić

Magdalena

Mihalić

Sanja

Mioč

Marijana

Mrežar

Mihaela

Musić

Anđela

Musladin

Tea

Novinščak

Sara

Pavković

Dora

Pezelj

Lana

Pijević

Anđela

Plašćar

Sven

Preradović

Leon

 

 

C GRUPA, UTORKOM OD 18H, DV. II, ĆM4 (IZV.PROF.DR.SC. KARLOVIĆ)

 

Deković

Vanessa

Ganić

Doris

Mikulić

Katarina

Prtenjača

Karla Marija

Radanović

Marta

Radica

Marino

Radonić

Tea

Ramljak

Iva

Rešetar

Roko

Rukavina

Ana

Senjak

Sara

Smolčić

Trpimir

Soldo

Barbara

Sovar

Josip

Šegović

Dorian

Štrk

Marina

Tomašek

Tea

Tomaz

Melani

Tomljanović

Tena

Tramišak

Dora

Tušek

Tea

Vidaković

Iva

Vidic

Alen

Vojvoda

Nikša

Vojvodić

Anamarija

Vrnoga

Ivana

Zebić

Marija

Zelčić

Iva

Zlatkov

Iva

Zlopaša

Nika

Zrna

Ana

Žugčić

Valerija