OBAVIJESTI:
Rimsko privatno pravo - vježbe
Obavijesti
Zbog zamolbi studenata radi preklapanja termina nastave, vježbe iz predmeta Rimsko privatno pravo u grupi izv. prof. dr. sc. Ivana Milotića održavat će se  srijedom  počevši od  12 sati  u  dvorani IV  na Trgu Republike Hrvatske 3.  
U skladu s dogovorom na uvodnom sastanku, vrijeme održavanja vježbi u grupi II (voditelj izv.prof.dr.sc. Karlović) se pomiče unaprijed te će se vježbe od sljedećeg utorka, 22.10., održavati od 15 do 17h u dv. IV, ĆM4 (i dalje utorkom). Iznimno, zbog zauzetosti dvorane 17.12., vježbe će se toga dana održati u terminu od 18h u dv. III, ĆM4. 
Raspored studenata za vježbe iz RPP

RASPORED STUDENATA ZA VJEŽBE IZ RIMSKOG PRIVATNOG PRAVA U ZIMSKOM SEMESTRU AKADEMSKE GODINE 2019/2020

Vježbe će se održavati po niže objavljenom rasporedu. Uvodni sastanak će se održati u tjednu 14.-18.10.2019. Za sva pitanja kolegice i kolege se mogu obratiti svojem voditelju vježbi putem maila ili na uvodnom sastanku.

 

VJEŽBE – GRUPA I – DOC. DR. SC. HELD – PONEDJELJKOM OD 12.30H U DV. 3, ĆM4 (PRVI SASTANAK IZNIMNO U SRIJEDU, 16.10., U 11H U DV. 2, ĆM4)

Andriana

Aleks

Petar

Alerić

Karla

Antoljak

Andrea

Antukić

Paula

Bačić

Antonia

Bandić

Katarina

Belančić

Sara

Beram

Jakov Borna

Birkić

Josipa Ana

Bogdanović

Tea

Bogunović

Josipa

Božanović

Sebastijan

Brica

Katarina

Cestar

Kristijan

Čačić

Josipa

Čerkez

Ema

Čolakić

Nikola-Luka

Čuljak

Lucija

Ćurić

Barbara

Dijanović

Tibor

Durn

Lea

Glad

Ana-Marija

Gugić

Martin

Hasanović

Ivan

Hmelina

Helena

Hudić

Sara

Ivanic

Eva Maria

Ivanko

Ivana

Josipović

Dijana

Kovačević

Gabriela

Ninić

Nia

Novak

Tereza

Novak

Luka

Renić

Dina

Sarić

Nika

Stipić

Lucija

Zelenković

 

VJEŽBE – GRUPA II – IZV.PROF.DR.SC. KARLOVIĆ – UTORKOM OD 18H, DV. 3, ĆM3 (PRVI SASTANAK U REDOVNOM TERMINU U UTORAK, 15.10.)

Lara

Bogdanović

Lukas

Bošnjak

Vanja

Cvetko

Nikolina

Draganić

Darija

Drempetić

Lea

Feuerbach

Filip

Grgas

Doris

Gulija

Nikola

Herceg

Maja

Hercigonja

Karlo

Horvat

Dora

Iričanin

David

Jadanić

Iva

Jajčinović

Niko

Jarak

Lucija

Jelovčić

Tonka

Jerbić

Monika

Kantoci

Ivona

Kasal

Lucija

Katalinić

Karlo

Keglević

Tea

Kičeec

Ivan

Klasan

Filip

Kokorić

Dora

Križnjak

Filip

Krznarić

Azra

Kulenović

Šimun

Lažeta

Paula

Lekić

Sara Ana

Lučin Stanić

Tomislav

Ljubičić

Ana-Marija

Mali

Karolina

Marenić

Jakov

Maričić

Nina

Marić

Jelena

Mihaljević

Tena

Pavelić

 

VJEŽBE – GRUPA III – IZV.PROF.DR.SC. MILOTIĆ – (PRVI SASTANAK U SRIJEDU 16.10. U 14H U DV. 2, ĆM4)

Mario Dzhovani

Marini

Neno

Matijaš

Adrijana

Matković

Ante

Milas

Matej

Mileusnić

Arijana

Milin

Veronika

Milković

Matej

Mišetić

Matija

Ninić

Petra

Ombla

Paula

Pečenković

Maja

Pehar

Paula

Petrak

Mia

Piletić

Marija

Pištelek

Lucija

Primorac

Petar

Prugovečki

Nikolina

Pulić

Hana

Rogić

Matija

Roginić

Leia

Smiljanić

Madalena

Smoljan

Dorotea

Starešina

Lovro

Širić

Kristina

Tašler

Ivan

Turić

Domagoj

Ukić

Isabel

Vidoni

Ana

Vidović

Luka

Virag

Tena

Vujčić

Monika

Vujica

Marta

Vuletić

Ivana

Vulić

Isabella

Zajec

Ivana

Zeljko

Ana

Žagar