(Vježbe Kazneno procesno pravo)  akad. god. 2015/2016.

PONEDJELJAK OD 14-17 SATI, TMT 14, DVORANA V  ( prof. dr. sc. Ivo Josipović)

Vježbe započinju u ponedjeljak 21. ožujka 2016.

 

Abrlić

Luka

Barišić

Mislav

Barlek

Karla

Benco

Petra

Beroš

Maria

Bilić

Barbara

Blažević

Ena

Brekalo

Karlo

Budimir

Iva

Budinski

Annamaria

Bukal

Dora

Čengić

Nikol

Ćutić

Jelena

Dabić

Ružica

Dananić

Domagoj

Dobrinčić

Martin

Domazet

Mario

Draganić

Maja

Družinić

Kristina

Đurin

Ana Maria

Fabrični

Hrvoje

Flego

Romeo

Gašparović

Bruno

Gerl

Adrian

Gracin

Matej

Grancarić

Gina

Gregurić

Dora

Havaš

Janko

Ivandić

Mario

 

ČETVRTAK OD 14 -17 SATI,  TMT 14, DVORANA V (izv. prof. dr. sc. Elizabeta Ivičević Karas)

Vježbe  započinju u četvrtak  17. ožujka 2016.

Huđ

Marija

Ivanković

Lea

Iveković

Suzana

Iveković

Tomislav

Jakopec

Domagoj

Janković

Juraj

Jedvaj

Iva

Jović

Ana

Kavurčić

Dora

Kipčić-Šuta

Lea

Klasić

Nikola

Konjić

Monika

Kostervajn

Maja

Kožina

Karlo

Kratohvil

Tea

Kremer

Martina

Krnjak

Davor Marko

Kucelj

Ivana

Kuček

Josipa

Kučiš

Irena

Kufner

Dora

Kuprešak

Luka

Lelas

Marko

Lučić

Lidija

Mandić

Mateo

Markota

Marina

Markulin Grgić

Maruša

Martinović

Josip

 

UTORAK OD 16-19 SATI, TMT 14, DVORANA V (doc. dr. sc. Marin Bonačić)

Vježbe  započinju u utorak  22. ožujka 2016.

 

Leskovar

Martina

Lopac

Franko

Ljilja

Marija

Mataija

Katja

Mikulek

Dora

Mioković

Ana-Marija

Mišić

Borna

Mladinić

Lea

Mravlinčić

Moira

Ničeno

Nika

Novačić

Leona

Obradović

Milan

Pavlica

Ariana

Pentek

Borna

Perak

Marija

Perušinović

Marija

Peša

Marijan

Plašć

Matija

Platušić

Vedran

Pliško

Noel Antonio

Poljak

Suzana

Popovski

Nika

Protega

Martina

Radić

Christina

Radman

Celina

Radoš

Iva

Rakonić

Isabella

Rebić

Bruno

 

 

 

PONEDJELJAK OD 17-20 SATI, TMT 14, DVORANA V  (doc. dr. sc. Zoran Burić)

Vježbe  započinju u ponedjeljak  14. ožujka 2016.

 

Reljanović

Marta

Rončević

Lucija

Rubinić

Martina

Rukavina

Margareta

Savić

Tea

Serenčeš

Marijan

Skelin

Niko

Softić

Luka

Staver

Anđela

Šagovac

Lucija

Šimunović

Branimir

Šipušić

Iva

Šižgorić

Matea

Škudar

Davor

Šprem

Marina

Štambuk

Antea

Štimac

Matija

Štivičić

Nikolina

Tolić

Matea

Verović

Josipa

Vidučić

Flavio

Vlašić

Antonia

Vrabec

Eva

Vrlazić

Kristijan

Vučić

Sara

Vuglek

Lucija

Zloić

Filip

Žakula

Laura

Popis obavijesti
Vježbe iz kaznenog procesnog prava

Obavijesti za grupu prof. dr. sc. Ive Josipovića možete pronaći ovdje.

Obavijesti za grupu izv. prof. dr. sc. Elizabete Ivičević Karas možete pronaći ovdje.

Obavijesti za grupu doc. dr. sc. Marina Bonačića možete pronaći ovdje.

Obavijesti za grupu doc. dr. sc. Zorana Burića možete pronaći ovdje.