OBAVIJESTI:
Obiteljsko pravo - vježbe
Repozitorij
Repozitorij je prazan

VJEŽBE OBITELJSKO PRAVO

GRUPA 1

ČETVRTAK 14 SATI, TMT 3, DVORANA 2

  1. Agnić Vinko
  2. Baljkas Josip
  3. Barbir Petar
  4. Bareta Antonio
  5. Barišić Ana
  6. Benko Renata
  7. Benović Lina
  8. Bilušić Josip
  9. Blažević Dora
  10. Bojanić Petra
  11. Božičević Kristina
  12. Brdarić Ivana
  13. Bukovac Ana-Marija
  14. Bungić Iva
  15. Čaleta Paula
  16. Ćurković Antonia
  17. Ćutuk Zvonimir
  18. Dalić Petra
  19. Dilber Ružica
  20. Ditrih Tomislav
  21. Dragija Ivana
  22. Ferlan Fran
  23. Franić Katarina
  24. Fumić Petar
  25. Gavrilović Nika
  26. Gazivoda Filip
  27. Grabušić Lucija
  28. Gregorić Ana
  29. Grlić-Radman Marta
  30. Gržinić Mirko
  31. Guberina Ivan
  32. Hadžija Jakov
  33. Hećimović Amir
  34. Hohnjec Marta

 

 

VJEŽBE OBITELJSKO PRAVO

GRUPA 2

ČETVRTAK 14 SATI, TMT 3, DVORANA 3

  1. Hoić Sara (mogućnost ranijeg izlaska s vježbi – seminar kod prof. Marčetić u 15.30 sati)
  2. Hrgović Martina
  3. Jajčinović Mia
  4. Jambrešić Klara
  5. Jandroković Klara
  6. Janković Stella Kim
  7. Jelak Josipa
  8. Jelavić Daria
  9. Josić Antonio
  10. Jurič Martina (mogućnost ranijeg izlaska s vježbi – seminar kod prof. Marčetić u 15.30 sati)
  11. Jurkin Ines
  12. Kaić Ana
  13. Kapetanić Domagoj
  14. Karadža Lucija
  15. Kinda Kristina
  16. Klišanin Iva
  17. Koketi Klara
  18. Konjhodžić Miran
  19. Korač Marija
  20. Kovač Morana
  21. Kraljević Matea
  22. Krizel Laura
  23. Kudumija Petra
  24. Levaković Božo
  25. Lujić Martina
  26. Luštica Petra
  27. Ljubaj Lucija
  28. Ljubičić Jelena
  29. Magdić Ana (mogućnost ranijeg izlaska s vježbi – seminar kod prof. Marčetić u 15.30 sati)
  30. Manola Ana
  31. Martinčević Lucija
  32. Misbrener Tea
  33. Poljak Ena
  34. Polović Antonija
  35. Vargek Iva
  36. Zrinščak Nika

 

 

VJEŽBE OBITELJSKO PRAVO

GRUPA 3

ČETVRTAK 16 SATI, TMT 3, DVORANA 2

 

  1. Martinčić Eva (mogućnost kašnjenja na vježbe – predavanje upravna znanost)
  2. Martinec Dorotea
  3. Marušić Ana
  4. Medović Janko
  5. Oletić Ksenija
  6. Opačak Nedia
  7. Pejnović Matea
  8. Petić Nika
  9. Poje Petra (mogućnost kašnjenja na vježbe – predavanje upravna znanost)
  10. Rupčić Ana Marija
  11. Salar Katarina (mogućnost kašnjenja na vježbe – predavanje upravna znanost)
  12. Samaržija Filip
  13. Sivrić Mate
  14. Softić Marin (mogućnost kašnjenja na vježbe – predavanje upravna znanost)
  15. Spada Stephanie
  16. Suša Lorena
  17. Šoštarić Ana
  18. Šprem - Veljavečki Marcela
  19. Šunjić Marko
  20. Tomić Nikolina
  21. Tomljenović Željko
  22. Travalja Stefani
  23. Trupčević Ena
  24. Turudić Nikolina
  25. Vidović Marko
  26. Vukić Adrijana
  27. Zidarević Domagoj
  28. Lozar Lea

 

 

 

VJEŽBE OBITELJSKO PRAVO

GRUPA 4

ČETVRTAK 16 SATI, TMT 3, DVORANA 3

 

  1. Andrijević Filip
  2. Bošković Josip
  3. Brglez Melita
  4. Buovac Viktor
  5. Čabrajec Luka
  6. Đurđ Ana-Marija
  7. Greget Paula
  8. Jelavić Antonia
  9. Jelić Andrej
  10. Kotarski Sara
  11. Kovačić Sara
  12. Koprivica Marija
  13. Koren Andrea
  14. Krišto Ana
  15. Milković Lucija
  16. Nuić Viktorija
  17. Prtain Luka
  18. Radman Mario
  19. Rodić Zorana
  20. Skerlev Tomislav
  21. Tadić Ivan
  22. Tomljanović Matija
  23. Vrdoljak Vinko
  24. Žukina Martina
  25. Župan Tanja

 

Popis obavijesti