EUROPEAN LAW MOOT COURT (ELMC):
European Law Moot Court (ELMC)

Ak. god. 2015./2016.

Studenti: Ana-Marija Čičak, Eva Habdija i Marcel Mlinarić 

Mentorica:  Nika Bačić Selanec

Rezultat: plasman na regionalno natjecanje u Ateni

 

Ak. god. 2014./2015.

Studenti: Edita Ogresta, Loredana Despot, Kristina Valetić, Stefan Martinić i Kruno Kolak 

Mentorica:  Snježana Vasiljević

Rezultat: drugo mjesto na regionalnom natjecanju u Pisi

 

Ak. god. 2012./2013.

Studenti: Mia Junuzović, Lucija Čolak, Anita Huđek i Nina Bakić 

Mentorica:  Melita Carević i Ana Bobić

Rezultat: plasman na regionalno natjecanje u Neuchatelu

 

 

Ak. god. 2011./2012.

Studenti: Lana Knežević, Carmen Grlica i Lana Vdović 

Mentorica:  Melita Carević

Rezultat: drugo ekipno mjesto na regionalnom natjecanju u Portu

 

 

Ak. god. 2010./2011.

Studenti: Ana Bobić, Branka Marušić, Ivana Kordić, Vanda Jakir, Vedran Barišić i Ivan Zrinjski

Mentor: Filip Kuhta

Rezultati: 

  • prvo osvojeno ekipno mjesto na svjetskom finalu natjecanja u Luxembourgu
  • nagrada za najboljeg nezavisnog odvjetnika na svjetskom finalu natjecanja u Luxembourgu (Vanda Jakir)
  • prvo osvojeno ekipno mjesto na regionalnom finalu natjecanja u Barceloni
  • nagrada za najboljeg nezavisnog odvjetnika na regionalnom finalu natjecanja u Barceloni (Vanda Jakir)

 

 

Ak. god. 2009./2010.

Studenti: Tena Ratković, Jurica Sevšek i Mirna Romić

Mentorica: Melita Carević

Rezultati: 

  • drugo osvojeno mjesto na svjetskom finalu natjecanja u Luxembourgu
  • prvo osvojeno mjesto na regionalnom finalu natjecanja u Firenci

 

 

Ak. god. 2007./2008.

Studenti: Melita Carević, Paula Kiš i Filip Kuhta 

Mentor: Mislav Mataija 

Rezultati: 

  • drugo osvojeno mjesto na svjetskom finalu natjecanja u Luxembourgu
  • prvo osvojeno mjesto na regionalnom finalu natjecanja u Bangoru, Wales

 

 

Ak. god. 2005./2006.

Studenti: Lea Zuber, Tomislav Sokol, Tina Čučić, Iris Valković, Gordana Topić i Mislav Mataija

Mentor:  Goran Selanec

Rezultati: 

  • drugo osvojeno mjesto na svjetskom finalu natjecanja u Luxembourgu
  • prvo osvojeno mjesto na regionalnom finalu natjecanja u Ljubljana