PRICE MEDIA LAW MOOT COURT:
Integrirani pravni studij
Price Media Law Moot Court

Ak. god. 2017./2018.

Studenti: Doris Skaramuca, Valentina Tusun i David Terlević

Mentorica: doc.dr.sc. Sunčana Roksandić Vidlička

Rezultat: plasman u finalni dio natjecanja u Oxfordu

 

Ak. god. 2016./2017.

Studentice: Lea Huljenić i Kristina Rudec

Mentorica: Iva Kuštrak Managić

Rezultat: plasman u finalni dio natjecanja u Oxfordu

 

Ak. god. 2015./2016.

Studenti: Tihana Krajnović, Mirta Horvat, Matea Perica, Valentina Jakopec

Mentor: doc.dr.sc. Marko Jurić

Rezultat na regionalnom dijelu natjecanja:

  • timski pobjednici regionalnog dijela natjecanja
  • najbolji govornik na regionalnom dijelu natjecanja (Matea Perica)
  • drugi najbolji govornik na regionalnom dijelu natjecanja (Tihana Krajnović)

Rezultat na finalu u Oxfordu:

  • Plasman među 16 najboljih sveučilišta (timski)
  • Najbolji govornik finalnog dijela natjecanja  (Matea Perica)

 

Ak. god. 2014./2015.

Studenti: Iva Mihalinec, Ana Mikulec, Inga Paripović, Borna Sučić i Jan Torjanac. U sastavljanju pisanih podnesaka sudjelovala je i Sara Al Hamad.

Mentori: Iva Kuštrak Managić i dr. sc. Marko Jurić

Ostvareni rezultat:

  • timski pobjednici regionalnog dijela natjecanja
  • plasman na finalni dio natjecanja u Oxfordu

 

Ak. god. 2013./2014.

Studenti: Dario Ćorić, Morana Perušić, Teodora Skelin, Hrvoje Škalić i Ana Vitauš

Mentorica: Iva Kuštrak Managić, dipl. iur.

Rezultat:

  • Najbolji pisani podnesci (tužba i odgovor na tužbu) na čitavom natjecanju
  • Najbolji pisani podnesci (tužba i odgovor na tužbu) na regionalnom dijelu natjecanja
  • Pobjednici regionalnog dijela natjecanja

 

 

Ak. god. 2012./2013.

Studenti: Ivana Cvitanović, Antonija Ivančan, Filip Kufrin, Kristina Mandić, Dina Salapić i Dora Stulić

Mentorice: Branka Marušić, mag. iur. u suradnji s Ivom Kuštrak, dipl. iur., asistenticom na Katedri za građansko pravo

Ostvareni rezultat:

  • timski pobjednici regionalnog dijela natjecanja
  • najbolji govornik na regionalnom dijelu natjecanja (Antonija Ivančan)
  • plasman na finalni dio natjecanja u Oxfordu