WILLEM C. VIS ARBITRATION MOOT:
Willem C. Vis Arbitration Moot

Ak. god. 2018./2019.

Studenti: Manuel Kralj, Dominik Kranjčec, Anamarija Vlašić i Dominik Žugaj

Mentori: Antun Bilić i Tena Hoško

Rezultat:

  • Honorable Mention for Claimant

 

Ak. god. 2017./2018.

Studenti: Tomislav Ditrih, Gina Grancarić, Matea Pavlović, Ana Marija Rupčić i Matija Skender

Mentori: Antun Bilić i Tena Hoško

Rezultati:

  • Oral Rounds: Finalists (last 32 teams)
  • Honorable Mention - Matija Skender
     

 

Ak. god. 2016./2017.

Studenti: Zrinka Buzatović, Marija Lalin, Katarina Šimac, Nina Šlat, Hana Štrkonjić i Ivona Zagajski

Mentori: Tomislav Jakšić, Antun Bilić i Tena Hoško

Rezultati: 

  • Oral Rounds: Finalists (last 64 teams)
  • Memorandum for Claimant: Honorable Mention
  • Honorable Mention - Ivona Zagajski
     

 

Ak. god. 2015./2016.

Studenti: Lovro Klepac, Lucija Skračić, Sandra Tomašković i Ivona Vidović

Mentori: Tomislav Jakšić i Dora Zgrabljić Rotar

Rezultat: 

  • Memorandum for Respondent: Honorable Mention
     

 

Ak. god. 2014./2015.

Studenti: Zvonimir Buzatović, Ana Marjančić i Toni Nogolica

Mentori: Antun Bilić i Tena Hoško

Rezultati: 

  • Oral Rounds: Finalists (last 64 teams)
  • Honorable Mention - Ana Marjančić
     

 

Ak. god. 2013./2014.

Studenti: Petar Crnov, Sandra Kozić, Nada Mustać, Matija Kontak i Petra Kontić

Mentori: Antun Bilić i Tena Hoško
 

 

Ak. god. 2012./2013.

Studenti: Juraj Brozović, Marko Cokol, Darija Koren, Krešimira Krušlin, Ivana Mesić i Toma Trbuljak

Mentor: Antun Bilić
 

 

Ak. god. 2011./2012.

Studenti: Jurica Bakmaz, Dario Milić, Zrinka Mustafa, Tin Oraić i Maja Šutalo

Mentori: Tomislav Jakšić, Antun Bilić i Tena Hoško

Rezultat:

  • Memorandum for the Respondent: Honorable Mention

 

Ak. god. 2010./2011.

Studenti: Jana Borić, Nikolina Herceg, Andrijana Kaštelan, Dora Lukenda i Friederike Ziemer

Mentori: Tomislav Jakšić, Dora Zgrabljić Rotar, Antun Bilić, Petar Ceronja i Nina Širola

Rezultat:

  • Oral Rounds: Finalists (last 64 teams)
     

 

Ak. god. 2009./2010.

Studenti: Henrik-Riko Held, Morana Slakoper, Nikica Zdunić i Patricija Živković

Mentori: Tomislav Jakšić i Dora Zgrabljić Rotar

 

Ak. god. 2008./2009.

Studenti: Antun Bilić, Iva Kuštrak, Fran Pelicarić, Ivana Reljanović i Stjepan Šutija

Mentori: Davor Babić i Nina Tepeš

Rezultati:

  • Oral Rounds: Finalists (last 32 teams)
  • Honorable Mention - Fran Pelicarić i Ivana Reljanović

 

Ak. god. 2007./2008.

Studenti: Ivana Cegnar, Tomislav Jakšić, Anda Kostijal, Marinka Kovačić i Snježana Svečnjak

Mentori: Davor Babić i Nina Tepeš

Rezultat:

  • Memorandum for Respondent: Honorable Mention

 

Ak. god. 2006./2007.

Studenti: Iva Basarić, Višeslav Križić, Marko Lovrić, Marko Mećar, Marija Petrović i Mateja Rajačić

Mentori: Davor Babić i Nina Tepeš

Rezultati:

  • Oral Rounds: Frédéric Eismann Award – Second Place
  • Honorable Mention - Iva Basarić
     

 

Ak. god. 2005./2006.

Studenti: Dina Hošnjak, Vedran Iskra, Ivan Krnic, Josip Marohnić i Dora Zgrabljić Rotar 

Mentor: Davor Babić

Rezultati:

  • Oral Rounds: Frédéric Eismann Award – Third Place
  • Honorable Mention - Dora Zgrabljić Rotar 

 

Ak. god. 2004./2005.

Studenti: Ana Barić, Ivana Jurčec, Miljenko Petrak, Danijel Stanković i Tin Težak

Mentori: Siniša Petrović, Hrvoje Sikirić, Davor Babić i Nina Tepeš

Rezultat:

  • Oral Rounds: Frédéric Eismann Award – Third Place
     

 

Ak. god. 2003./2004.

Studenti: Boris Andrejaš, Tomislav Hadžija, Ivor Ištuk, Ina Medunić, Lucija Miše, Branimir Puškarić i Inge Štimac

Mentori: Siniša Petrović, Hrvoje Sikirić, Davor Babić i Nina Tepeš

Rezultat:

  • Honorable mention - Branimir Puškarić

 

Ak. god. 2002./2003.

Studenti: Esther Vidošević i Ivana Koštarić

Mentori: Siniša Petrović, Hrvoje Sikirić, Davor Babić i Nina Tepeš

 

Ak. god. 2001./2002.

Studenti: Hrvoje Bardek, Vedrana Ćiković, Tomica Divić, Mislav Lončar, Perica Miović i Branko Skerlev

Mentori: Siniša Petrović, Hrvoje Sikirić, Davor Babić i Nina Tepeš

Rezultati:

  • Oral Rounds: Frédéric Eismann Award – Third Place 
  • Honorable Mention - Vedrana Ćiković

 

Ak. god. 2000./2001.

Studenti: Edin Karakaš, Filip Sulić, Ivana Sverak i Luka Tadić-Čolić

Mentori: Siniša Petrović, Hrvoje Sikirić, Davor Babić i Nina Tepeš

Rezultat:

  • Memorandum for Respondent. Werner Melis Award – First Place 

 

Ak. god. 1999./2000.

Studenti: Nikola Klisović, Tarja Krehić-Đuranović, Marko Paškvan i Martina Prpić

Mentori: Siniša Petrović, Hrvoje Sikirić, Davor Babić i Nina Tepeš

Rezultati:

  • Oral Rounds: Finalists (last 16 teams)
  • Honorable Mention - Nikola Klisović i Tarja Krehić-Đuranović

 

Ak. god. 1998./1999.

Studenti: Martina Perić, Branimir Iveković, Ivo Ivančević i Ivana Vukorepa

Mentori: Siniša Petrović, Hrvoje Sikirić i Davor Babić

Rezultati:

  • Memorandum for Claimant: Pieter Sanders Award – Second  Place 
  • Oral Rounds: Frédéric Eismann Award - Quarter-Finalists 
  • Martin Domke Award-Third Place - Martina Perić
  • Honorable Mention - Ivana Vukorepa

 

Ak. god. 1997./1998.

Studenti: Neven Balenović, Damir Kaufman, Natalija Lacmanović, Tomislav Nagy i Boris Štritof

Mentori: Siniša Petrović i Hrvoje Sikirić

Rezultati:

  • Memorandum for Claimant: Honorable Mention
  • Memorandum for Respondent: Honorable Mention
  • Oral Rounds: Quarter-Finalists 

 

Ak. god. 1996./1997.

Studenti: Davor Babić, Andrej Bolfek, Siniša Đuranović, Dinko Ivković, Mirta Kapural, Dario Mihelin, Nataša Šarić i Nina Tepeš

Mentori: Siniša Petrović i Hrvoje Sikirić

Rezultati:

  • Memorandum for Claimant: Honorable Mention
  • Memorandum for Respondent: Werner Melis Award – Third Place 

 

Ak. god. 1995./1996.

Studenti: Ivana Gregurev, Nives Povrženić, Barbara Raguž i Dubravka Srečec Fletko

Mentori: Siniša Petrović i Hrvoje Sikirić

Rezultati:

  • * status promatrača

 

AWARDS:.

  1. Best memorandum for Claimant – Pieter Sanders Award
  2. Best memorandum for Respondent – Werner Melis Award
  3. Best individual oralist in the general rounds – Martin Domke Award
  4. Prevailing team in oral rounds – Frédéric Eismann Award/ Eric E. Bergsten Award