UPRAVNO PRAVO - SEMINAR:
Anketa
Posjet Upravnom sudu:
 Tortni     Stupčasti     Složeni    Linije   |  Legenda ∇  
  • 7 [11.9%] - nije imao utjecaja na moje razumijevanje Upravnog prava
  • 2 [3.4%] - nije opravdao moja očekivanja
  • 14 [23.7%] - bio je zadovoljavajući, ali mislim da je jedan posjet premalo
  • 12 [20.3%] - opravdao je moja očekivanja
  • 24 [40.7%] - opravdao je moja očekivanja i poboljšao moje razumijevanje Upravnog prava

Broj glasova: 59
Anketa
Koliko zaostalih ispita imate s niže godine?
 Tortni     Stupčasti     Složeni    Linije   |  Legenda ∇  
  • 4 [3.1%] - Nemam zaostalih ispita s niže godine
  • 19 [14.5%] - Imam jedan zaostali ispit s niže godine
  • 36 [27.5%] - Imam dva zaostala ispita s niže godine
  • 45 [34.4%] - Imam tri zaostala ispita s niže godine
  • 27 [20.6%] - Imam više od tri zaostala ispita s niže godine

Broj glasova: 131

Poštovane kolegice i kolege, raspored je fiksan, osim ukoliko pronađete zamjenu u drugoj grupi. Pravo izbora imaju studenti u statusu iznimno ispješnog studenta, pa se mogu javiti voditelju grupe, ukoliko nisu raspoređeni u skladu s njihovim izborom.

 

Prvi sastanci održat će se u tjednu 19.-23. listopada.

Grupa doc. dr. sc. Frane Staničića

utorkom od 9-10:30, dvorana III., ĆM4

  1. Aleksić Helena
  2. Andrašec Ivana Iva
  3. Anić       Ivona
  4. Antal     Ana
  5. Bagarić Matej
  6. Bakalić  Josipa
  7. Banovac  Marija
  8. Baršić    Ana
  9. Bartolić                Juraj
  10. Begić     Birgita
  11. Bilić        Neven
  12. Bodul    Katarina
  13. Bohaček  Luka Ivan
  14. Breitenfeld  Hana Ivana
  15. Bukal    Ana
  16. Crnogorac  Lucija
  17. Cuvaj    Sabina
  18. Čengija                Ana
  19. Čolak    Adriana
  20. Črnja     Maja
  21. Držaić   Filip
  22. Dujmović Maruna Šime
  23. Dumić   Matija
  24. Đuka-Alemani  Lukre
  25. Filipović  Lorena
  26. Fremec                Damjan
  27. Gabriša                Julio
  28. Gašparić  Irena
  29. Glodić   Igor
  30. Goranović  Kristina
  31. Grgošić                Patricija
  32. Hasanagić Valentina

Grupa doc. dr. sc. Lane Ofak

srijedom od 14:30 - 16, dvorana III., ĆM4

  1. Horvat  Marija
  2. Hržić      Viktoria
  3. Išerić     Sunčica
  4. Ivančić  Antonija
  5. Ivančić  Vedran
  6. Ivanković Lea
  7. Ivanković  Zrinka
  8. Ivanovski Petra
  9. Ivašić    Ida
  10. Jakupi   Kristina
  11. Jančevski  Iva
  12. Jozić      Rea
  13. Jurković  Angela
  14. Katuša  Ivana
  15. Kolar     Maks
  16. Kolarić  Kristina
  17. Kovač   Grga
  18. Kovačić                Valentina
  19. Kovačić                Željka
  20. Kraljić   Zrinka
  21. Kremer                Martina
  22. Križić     Dora
  23. Krznarić  Ivan
  24. Kunčić  Lucija
  25. Kveštak               Maja
  26. Loje       Lucijan
  27. Lucić      Ana
  28. Ljubas  Ivana
  29. Ljubić    Antonela
  30. Maltar  Jelena
  31. Marić    Matea
  32. Marijanović  Marijeta

Grupa izv. prof. dr. sc. Marka Šikića

Srijedom od 14 do 15:30. dv. II., ĆM4

  1. Marinković Iris
  2. Markov               Dijana
  3. Matekalo Ivona
  4. Matić    Petra
  5. Matulin               Ivana
  6. Mesić   Marina
  7. Mihaljević Antonia
  8. Milas     Marta
  9. Milić      Sara
  10. Milković Vedrana
  11. Modrić Nikša
  12. Mokrović Domagoj
  13. Moretić               Ivan
  14. Mrljak  Andro
  15. Mušak  Elena
  16. Mužić   Paško
  17. Nekić    Marija
  18. Omerović Ivana
  19. Ostoja  Marija
  20. Ovčarić Ines
  21. Ožanić  David
  22. Parać    Tea
  23. Parić  Maria-Zara
  24. Polegubić  Marija
  25. Priselac                Lea
  26. Prodanović  Melanija
  27. Prpić     Marta
  28. Prskalo Ivana
  29. Ptiček   Anja
  30. Radojević  Mateja
  31. Rodić    Nicole
  32. Rogina  Tatjana
  33. Rudić    Katarina

Grupa dr. sc. Mateje Crnković

četvrtkom od 13-14:30, dv. II., ĆM4

  1. Sakmardi  Tihana
  2. Severović  Lorena
  3. Sitar      Andrea
  4. Skrbin   Dorotea
  5. Staničić                Tin Matija
  6. Šalinović  Mirna
  7. Šanjek  Dijana
  8. Šolić      Lara
  9. Šošić     Borna
  10. Šunjić   Ivan
  11. Terze    Nika
  12. Tokić Antonia
  13. Tolj Ivan
  14. Trgovčić Sonja
  15. Tucman Filip
  16. Tupek   Denis
  17. Udiljak Anamarija
  18. Varga    Filip
  19. Vavra    Mirela
  20. Višnjić  Martina
  21. Višošević Valentino
  22. Vlahović Ivona
  23. Vukelić Tena
  24. Vuković               Natalija
  25. Vuletin Tea
  26. Vulić Lovre
  27. Zelenika Andrija
  28. Ždravac               Branimir
  29. Željko   Darija
  30. Živković Dino
  31. Žuljević                Ružica
  32. Župetić                Petra
Popis obavijesti