UPRAVNO PRAVO - SEMINAR:
Anketa
Posjet Upravnom sudu:
 Tortni     Stupčasti     Složeni    Linije   |  Legenda ∇  
  • 7 [11.9%] - nije imao utjecaja na moje razumijevanje Upravnog prava
  • 2 [3.4%] - nije opravdao moja očekivanja
  • 14 [23.7%] - bio je zadovoljavajući, ali mislim da je jedan posjet premalo
  • 12 [20.3%] - opravdao je moja očekivanja
  • 24 [40.7%] - opravdao je moja očekivanja i poboljšao moje razumijevanje Upravnog prava

Broj glasova: 59
Anketa
Koliko zaostalih ispita imate s niže godine?
 Tortni     Stupčasti     Složeni    Linije   |  Legenda ∇  
  • 4 [3.1%] - Nemam zaostalih ispita s niže godine
  • 19 [14.5%] - Imam jedan zaostali ispit s niže godine
  • 36 [27.5%] - Imam dva zaostala ispita s niže godine
  • 45 [34.4%] - Imam tri zaostala ispita s niže godine
  • 27 [20.6%] - Imam više od tri zaostala ispita s niže godine

Broj glasova: 131

Poštovane kolegice i kolege, raspored je fiksan, osim ukoliko pronađete zamjenu u drugoj grupi. Pravo izbora imaju studenti u statusu iznimno ispješnog studenta, pa se mogu javiti voditelju grupe, ukoliko nisu raspoređeni u skladu s njihovim izborom.

 

Prvi sastanak seminarista održat će se 19. listopada.

Grupa I., voditelj dr. sc. Marko Turudić

ponedjeljkom od 16:15-17, dvorana VII., ĆM4

  1. Benko  Danijel
  2. Brkljačić               Mia
  3. Celjak   Ines
  4. Cindrić  Ivan
  5. Copić    Nina
  6. Cvrtak  Luca
  7. Ćorković              Ljubinka
  8. Dautović             Nenad
  9. Diković Marko
  10. Dubičanac          Ivana
  11. Fištrek  Hrvoje
  12. Franjković          David
  13. Gregorin             Ivana
  14. Grgas    Dora Marija
  15. Ivas       Tea
  16. Jelačić   Andreja
  17. Jularić   Mihaela
  18. Kardum               Dario
  19. Knežević             Katja
  20. Krivić     Marinela
  21. Krizmanić            Lorena
  22. Kufner Mario
  23. Kunović               Matea
  24. Lesar     Pavao
  25. Lončar  Martina
  26. Maček  Suzana
  27. Mage    Katarina

 

Grupa II., voditelj dr. sc. Marko Turudić

ponedjeljkom od 19:15-20, dvorana VII., ĆM4

  1. Majić    Danijel
  2. Markić  Mirna
  3. Matica  Lana
  4. Milković              Martin
  5. Mladinić              Maja
  6. Mraović               Goran
  7. Mršić    Ena
  8. Ostoić   Matko
  9. Ostojić Martina
  10. Pavić     Mario
  11. Pešut    Iva
  12. Podhraški           Nikol
  13. Pristavec             Helena
  14. Pušelj   Natalija
  15. Radić     Slađana
  16. Saračević            Ivan
  17. Serdar  Tomislav
  18. Shabanaj            Leunora
  19. Stajić     Anja
  20. Stupin  Krešimir
  21. Šepek   Luana
  22. Vela      Ariana
  23. Vučemilović-Grgić          Ante
  24. Vujnović             Nikolina
  25. Vujnović             Anamarija
  26. Vukadin              Amanda
  27. Zorić      Matija
  28. Žugčić   Mario
Popis obavijesti