UPRAVNO PRAVO - SEMINAR:
Anketa
Posjet Upravnom sudu:
 Tortni     Stupčasti     Složeni    Linije   |  Legenda ∇  
  • 7 [11.9%] - nije imao utjecaja na moje razumijevanje Upravnog prava
  • 2 [3.4%] - nije opravdao moja očekivanja
  • 14 [23.7%] - bio je zadovoljavajući, ali mislim da je jedan posjet premalo
  • 12 [20.3%] - opravdao je moja očekivanja
  • 24 [40.7%] - opravdao je moja očekivanja i poboljšao moje razumijevanje Upravnog prava

Broj glasova: 59
Anketa
Koliko zaostalih ispita imate s niže godine?
 Tortni     Stupčasti     Složeni    Linije   |  Legenda ∇  
  • 4 [3.1%] - Nemam zaostalih ispita s niže godine
  • 19 [14.5%] - Imam jedan zaostali ispit s niže godine
  • 36 [27.5%] - Imam dva zaostala ispita s niže godine
  • 45 [34.4%] - Imam tri zaostala ispita s niže godine
  • 27 [20.6%] - Imam više od tri zaostala ispita s niže godine

Broj glasova: 131

Poštovane kolegice i kolege,

 

ovdje možete vidjeti raspored seminarskih grupa. Seminari počinju u tjednu 16. - 20. listopada. Seminarske grupe su fiksne i zamjene su moguće isključivo uz osiguravanje zamjene iz grupe u koju biste se željeli prebaciti.

Seminar iz Upravnog prava, akademska godina 2017./2018.

 

REDOVITI STUDENTI

 

GRUPA 1 – izv. prof. dr. sc. Marko Šikić

Srijedom od 14 do 15:30, dv. VII., ĆM4

  1. Babić     Josipa
  2. Baljkas Josip
  3. Barić Krišto         Dea
  4. Bartolin                Karla
  5. Bekina  Mihaela
  6. Benco   Petra
  7. Bilić-Prcić             Frano
  8. Blažević               Josip
  9. Bojanić Petra
  10. Brleković             Magdalena
  11. Brnić     Karla
  12. Broketa               Lovro
  13. Bućan   Luka
  14. Budimir                Iva
  15. Buljan   Katarina
  16. Buljat    Krešimir
  17. Car         Augustin Tin
  18. Cerovečki           Lucija
  19. Čaleta   Paula
  20. Čavlek  Petra
  21. Čulig      Kristijan
  22. Defrančeski       Marta
  23. Domazetović     Marina
  24. Drkula  Dora
  25. Družinić               Kristina
  26. Duvnjak               Jelena
  27. Đurin    Ana Maria
  28. Flego    Romeo
  29. Gajdarov Beg    Nera
  30. Goričanec           Ana-Marija
  31. Grabušić              Lucija
  32. Grčić     Vid
  33. Gregurić              Dora
  34. Grgurević            Domagoj

 

GRUPA 2 – izv. prof. dr. sc. Frane Staničić

Utorkom od 9 do 10:30, dv. III., ĆM4

  1. Grubešić             Valentina
  2. Gugić    Nikolina
  3. Gujić     Ana
  4. Guslov Tamara
  5. Haramustek       Nikolina
  6. Havliček               Petra
  7. Herceg Lucia
  8. Hohnjec              Marta
  9. Hoić       Sara
  10. Holetić Anamarija
  11. Hrgovčić              Ivan Pavao
  12. Ikić         Lucia
  13. Iveković               Suzana
  14. Jagar     Lea
  15. Jakovljević          David
  16. Janković              Martina
  17. Jelak     Josipa
  18. Kampić Tena
  19. Karadža               Lucija
  20. Katalinić               Ivana
  21. Katančić               Luka
  22. Kelava  Tajana
  23. Kolar     Karlo
  24. Kolega  Lara
  25. Konjić   Monika
  26. Korač    Marija
  27. Kotlar   Natali
  28. Kovač   Morana
  29. Kraljević              Jelena
  30. Krčmar Sebastian
  31. Križanić Sara
  32. Kuček   Josipa
  33. Kučko   Tamara
  34. Kudumija            Petra

 

GRUPA 3 – doc. dr. sc. Lana Ofak

Četvrtkom od 14:00 do 16:30, dv. V, ĆM4

  1. Kufner Dora
  2. Lažeta  Matea
  3. Leko      Josipa
  4. Lončar  Borna
  5. Lunić     Sara
  6. Magdić Ana
  7. Mandić Mateo
  8. Marjanović         Doris
  9. Markota              Marina
  10. Maržić  Lovro
  11. Mavriček             Martin
  12. Medić   Veronika
  13. Mihoković          Zvonimir
  14. Miklaužić             Ines
  15. Mikulić Tea
  16. Mikulić Marija
  17. Milican Vinko
  18. Mladinić              Lea
  19. Obrazović           Luka
  20. Opačak Nedia
  21. Paladina              Antonija
  22. Paska    Dora
  23. Patko    Marija
  24. Pavlica  Ariana
  25. Pejnović              Matea
  26. Perica   Iris
  27. Perušinović        Marija
  28. Peša      Marijan
  29. Petričić Ivella
  30. Petrinec              Boren
  31. Platušić Vedran
  32. Poje      Petra
  33. Pokos   Dora
  34. Pustahija             Martina
  35. Stipić     Dorotea

 

GRUPA 4 – doc. dr. sc. Mateja Held

Četvrtkom od 12 do 13:30, dv. II., ĆM4

  1. Rajan    Petra
  2. Rukavina             Margareta
  3. Salar      Katarina
  4. Salijević               Valentina
  5. Smolčec               Sandra
  6. Softić    Luka
  7. Staver  Anđela
  8. Strabić  Hrvoje
  9. Strahija Filip
  10. Suša      Lorena
  11. Sviben  Josip
  12. Šikoronja            Stjepan
  13. Šimić     Sunčica
  14. Šimić     Barbara
  15. Škiljan  Ana
  16. Španec Petra
  17. Šunjić   Marko
  18. Tolić      Matea
  19. Tomičić Ivan
  20. Tomić   Nikolina
  21. Tomljenović       Željko
  22. Travan  David
  23. Trupčević            Ena
  24. Turčić    Monika
  25. Vidučić Flavio
  26. Višić      Lucia
  27. Vlašić    Antonia
  28. Vraneš Petra
  29. Vuglenović         Marija
  30. Vukić    Adrijana
  31. Zavacki Ema
  32. Znaor    Petra
  33. Zubić     Petar
  34. Živković               Ema

 

IZVANREDNI STUDENTI

GRUPA 1 – doc. dr. sc. Marko Turudić

Ponedjeljkom od 17 do 17:45, dv. VII., ĆM4

  1. Anić       Ivona
  2. Barbir   Petar
  3. Belančić               Barbara
  4. Beroš    Maria
  5. Bitanga Ivana
  6. Buhač   Marko
  7. Čupić    Tena
  8. Duž        Tatjana
  9. Đak        Nataša
  10. Filipčić  Jurica
  11. Filipčić  Adriana
  12. Friščić   Mia
  13. Habdija Eva
  14. Hrestak Valentin
  15. Kelemenić          Luka
  16. Kevrić   Marina
  17. Koprivica             Marija
  18. Koren   Andrea
  19. Kovač   Sabina
  20. Križan   Ana
  21. Lacković               Karolina
  22. Magdić Magdalena
  23. Mage    Katarina
  24. Marić    Toni
  25. Mišić     Matea
  26. Pocrnić Lucija
  27. Protulipac           Martina
  28. Prskalo Nikolina
  29. Štefanović          Krešimir
  30. Tomljanović       Matija
  31. Tutić      Tea
  32. Vinšek  Paula
  33. Vlašić    Domagoj
Popis obavijesti