UPRAVNO PRAVO - SEMINAR:
Anketa
Posjet Upravnom sudu:
 Tortni     Stupčasti     Složeni    Linije   |  Legenda ∇  
  • 7 [11.9%] - nije imao utjecaja na moje razumijevanje Upravnog prava
  • 2 [3.4%] - nije opravdao moja očekivanja
  • 14 [23.7%] - bio je zadovoljavajući, ali mislim da je jedan posjet premalo
  • 12 [20.3%] - opravdao je moja očekivanja
  • 24 [40.7%] - opravdao je moja očekivanja i poboljšao moje razumijevanje Upravnog prava

Broj glasova: 59
Anketa
Koliko zaostalih ispita imate s niže godine?
 Tortni     Stupčasti     Složeni    Linije   |  Legenda ∇  
  • 4 [3.1%] - Nemam zaostalih ispita s niže godine
  • 19 [14.5%] - Imam jedan zaostali ispit s niže godine
  • 36 [27.5%] - Imam dva zaostala ispita s niže godine
  • 45 [34.4%] - Imam tri zaostala ispita s niže godine
  • 27 [20.6%] - Imam više od tri zaostala ispita s niže godine

Broj glasova: 131

Poštovane kolegice i kolege,

 

ovdje možete vidjeti raspored seminarskih grupa iz kolegija Upravno pravo.

Nastava počinje u tjednu 22.-26. listopada 2018.

Raspored seminarskih grupa iz Upravnog prava

Grupa 1.

voditelj: izv. prof. dr. sc. Frane Staničić

utorkom od 9 do 10:30

dvorana III., ĆM4

  1. Alfirević

Fran

  1. Arambašić

Hana

  1. Bagarić

Ivana

  1. Begić

Ivan

  1. Besjedica

Mario

  1. Brković

Melisa

  1. Bučanac

Ljudevit

  1. Cukalo

Lucija

  1. Čajsa

Ena

  1. Čeulić

Ivana

  1. Čudić

Nikolina

  1. Ćavar

Ivan

  1. Ćorluka

Franka

  1. Ćubela

Ana

  1. Dedić

Nikolina

  1. Delalić

Vernes

  1. Duvnjak

Dario

  1. Đurić

Ana Marija

  1. Fel

Leo

  1. Gadža

Matea

  1. Gjud

Anamarija

  1. Glavich Mandarić

Ivan Luis

  1. Gorup

Ivana

  1. Grbavac

Iva

  1. Grgić

Bruna

  1. Grigić

Marijan

  1. Hranjec

Stela

  1. Hoić

Dora

  1. Ilić

Vilim

  1. Iharoš

Ivan

  1. Ivandić

Mario

  1. Ivankić

Antun

  1. Ivanković

Antonio

  1. Ivkić

Magdalena

 

 

 

Grupa 2

voditelj: doc. dr. sc. Marko Turudić

utorkom od 10:30 do 12

dvorana VII., ĆM4

  1. Jambrović

Lucija

  1. Jelić

Ivan

  1. Jergović

Manda

  1. Jureško

Patricia

  1. Jurić

Maja

  1. Kampić

Maja

  1. Karakaš

Karlo

  1. Karavanić

Lorena

  1. Karmelić

Mariana

  1. Konforta

Dora

  1. Kos

Ivan

  1. Kožul

Dino

  1. Kožar

Dora

  1. Krajina

Jelena

  1. Krznarić

Ana

  1. Kušurin

Iva

  1. Kuzelj

Valentino

  1. Leto

Ana Marija

  1. Ljubičić

Ante

  1. Majher

Petra

  1. Maljković

Anja

  1. Marović

Jure

  1. Martinović

Ivan

  1. Matanić

Iva

  1. Matišić

Lovro

  1. Matoković

Rebeka

  1. Mijatović

Viktorija

  1. Milanović-Litre

Tina

  1. Momčinović

Magdalena

  1. Mrkić

Asja

  1. Nad

Krešimir

  1. Nemec

Jelena

  1. Oreč

Martin

 

 

 

 

Grupa 3

voditelj: izv. prof. dr. sc. Marko Šikić

srijedom od 14 do 15:30

dvorana IV., ĆM4

  1. Pašalić

Tea

  1. Pentek

Borna

  1. Petani

Hella

  1. Petračić

Domagoj

  1. Pinturić

Marta

  1. Pipunić

Bernarda

  1. Pištelek

Ema

  1. Podolski

Tajana

  1. Ptiček

Anja

  1. Radanović

Lucia

  1. Radman

Ivana

  1. Raguž

Nikola

  1. Rukavina

Dora

  1. Sabljić

Antonio

  1. Samaržija

Filip

  1. Sičaja

Matea

  1. Sindičić

Petar

  1. Skokandić

Tina

  1. Smes

Ana

  1. Šimrak

Maksimilijan

  1. Škreblin

Anamarija

  1. Takač

Sara

  1. Tomašinec

Rudolf

  1. Tomić

Lana

  1. Topolovec

Jakov

  1. Tot

Elena

  1. Turković

Maja

  1. Tusun

Valentina

  1. Vidović

Hela

  1. Vidović

Nina

  1. Zdunić

Dominik

  1. Zlopaša

Dora

  1. Žigman

Marija

  1. Žuvela

Karmen

 

 

 

 

Grupa 4 – izvanredni studenti

voditelj: doc. dr. sc. Marko Turudić

ponedjeljkom od 16 do 16:45

dvorana VII., ĆM4

  1. Bačić

Julijana

  1. Briš

Mirela

  1. Carević

Nevia

  1. Franjić

Ivo

  1. Guslov

Rosana

  1. Jug

Adrian

  1. Jurić-Bubić

Antonio

  1. Jurišić

Sven

  1. Kobas

Laura

  1. Kuvač

Šimun

  1. Levaković

Božo

  1. Marić

Toni

  1. Maroević

Iva

  1. Međugorac

Katarina

  1. Miletić

Adrian Tomislav

  1. MIrković

Andrej

  1. Muić

Karlo

  1. Pecirep

Martina

  1. Sirovica

Martin

  1. Skansi

Ana Maria

  1. Stjepanović

Igor

  1. Strmotić

Eva

  1. Vargek

Iva

  1. Vrdoljak

Vinko

  1. Vrkašević

Ana

  1. Zemskova

Kateryna

  1. Zimaj

Jakov

  1. Zorko

Jasmina

Popis obavijesti