UPRAVNO PRAVO - SEMINAR:
Anketa
Posjet Upravnom sudu:
 Tortni     Stupčasti     Složeni    Linije   |  Legenda ∇  
  • 7 [11.9%] - nije imao utjecaja na moje razumijevanje Upravnog prava
  • 2 [3.4%] - nije opravdao moja očekivanja
  • 14 [23.7%] - bio je zadovoljavajući, ali mislim da je jedan posjet premalo
  • 12 [20.3%] - opravdao je moja očekivanja
  • 24 [40.7%] - opravdao je moja očekivanja i poboljšao moje razumijevanje Upravnog prava

Broj glasova: 59
Anketa
Koliko zaostalih ispita imate s niže godine?
 Tortni     Stupčasti     Složeni    Linije   |  Legenda ∇  
  • 4 [3.1%] - Nemam zaostalih ispita s niže godine
  • 19 [14.5%] - Imam jedan zaostali ispit s niže godine
  • 36 [27.5%] - Imam dva zaostala ispita s niže godine
  • 45 [34.4%] - Imam tri zaostala ispita s niže godine
  • 27 [20.6%] - Imam više od tri zaostala ispita s niže godine

Broj glasova: 131
Obavijest o početku nastave na...

Poštovane kolegice i kolege,

nastava iz seminara iz Upravnog prava počinje u tjednu od 14.-18. listopada prema rasporedu kojeg možete vidjeti u nastavku ove obavijesti.

 

 

 

 

 

RASPORED SEMINARISTA PO GRUPAMA

GRUPA 1., utorkom od 9 do 10:30

Dvorana III., ĆM4

Voditelj: izv. prof. dr. sc. Frane Staničić

  1. Elena   Balog
  2. Dominik Barišić
  3. Matilda  Beriša
  4. Filip    Bjelinski
  5. Matija Boras
  6. Nika    Bošković
  7. Tea      Božić
  8. Ivana   Bušić
  9. Gabriela Coha
  10. Marta  Ćurić
  11. Dora    Dabac
  12. Josipa  Dominović
  13. Klara   Dukić
  14. Andrija           Duvnjak
  15. Amila  Džanić
  16. Asea    Gašparić
  17. Valentina Golubičić
  18. Mihael Gracin
  19. Ivan    Granić
  20. Fran    Gregor
  21. Vjeran Harcet
  22. Ena     Jelić
  23. Marin  Jelić
  24. Sandra Jelić
  25. Lea      Jurenec
  26. Gabriela Anna            Kanački
  27. Tina     Kardum
  28. Josip    Klobučar
  29. Josipa  Kokić

Grupa 2., srijedom od 14 do 15:30

Dvorana IV., ĆM4

Voditelj: prof. dr. sc. Marko Šikić

  1. Tin      Kolenko
  2. Marin  Krstinić
  3. Ivana   Kunić
  4. Marija Kusanić
  5. Ivan    Kuzmić
  6. Antonella Laća
  7. Lucija  Lasić
  8. Nikola Logarušić
  9. Dario   Lončar
  10. Ines     Majić
  11. Sara     Maričić
  12. Maja    Marijan
  13. Andrea            Martinović
  14. Brigita Medaković
  15. Emanuel Melnjak
  16. Ana     Mihajlović
  17. Ivana   Mihaljević
  18. Dora    Mršić
  19. Anđela Musić
  20. Sara     Novinščak
  21. Ivana   Palian
  22. Lana    Pezelj
  23. Anđela Pijević
  24. Vinko  Pivac
  25. Karmen Pofuk
  26. Ivana   Popović
  27. Karla Marija Prtenjača
  28. Tea      Radonić
  29. Branimir Radović

Grupa 3., petkom od 9 do 10:30

Dvorana V., ĆM4

Voditeljica: izv. prof. dr. sc. Lana Ofak

  1. Boris   Rajić
  2. Janica  Rakoci
  3. Ana     Rukavina
  4. Maria  Sabljarić
  5. Ivan    Sindičić
  6. Antonija          Slamić
  7. Katarina          Smernić
  8. Petra   Stepčić
  9. Marta  Stojaković
  10. Ivon    Sumić
  11. Stella   Svedrec
  12. Petra   Šadek
  13. Antea  Šapina
  14. Tomislav         Škof
  15. Marta  Telebuh
  16. Tonka  Tetlo
  17. Tea      Tomašek
  18. Tena    Tomljanović
  19. Marin  Tuđan
  20. Tea      Tušek
  21. Iva      Vidaković
  22. Vice    Vlahov
  23. Anamarija       Vojvodić
  24. Josip    Vukelja
  25. Marija Zebić
  26. Ana     Zrna
  27. Ida      Zubović
  28. Denis  Žagar
  29. Valerija           Žugčić

Grupa 4., (izvanredni), ponedjeljkom od 16 do 16:45

Dvorana VII., ĆM4

Voditelj: doc. dr. sc. Marko Turudić

  1. Marko Anić
  2. Tea      Babić
  3. Marija Balenović
  4. Ema    Basioli
  5. Marko Damjanović
  6. Filip    Hećimović
  7. Ivan    Horvat
  8. Ingrid  Hudek - Tomek
  9. Stella Kim      Janković
  10. Martina           Jurič
  11. Marija Knežević
  12. Karla   Krmpotić
  13. Ivona  Kuštera
  14. Krešimir          Kvesić
  15. Jelena  Mamuzić
  16. Jadrana           Marelja
  17. Lucija  Milanović-Litre
  18. Maritta            Mrčela
  19. Marin  Novak
  20. Andrea            Pajić
  21. Marijana          Paškalin
  22. Marko Pavičić
  23. Zvonimir         Petrovčić
  24. Tamara            Prodanović
  25. Andrea            Radotić
  26. Ivana   Ročić
  27. Andreja           Rukavina
  28. Monika           Töpfer
  29. Mihaela           Topolnjak
  30. Lucia   Vrcić
Popis obavijesti