UPRAVNO PRAVO - SEMINAR:
Anketa
Posjet Upravnom sudu:
 Tortni     Stupčasti     Složeni    Linije   |  Legenda ∇  
  • 7 [11.9%] - nije imao utjecaja na moje razumijevanje Upravnog prava
  • 2 [3.4%] - nije opravdao moja očekivanja
  • 14 [23.7%] - bio je zadovoljavajući, ali mislim da je jedan posjet premalo
  • 12 [20.3%] - opravdao je moja očekivanja
  • 24 [40.7%] - opravdao je moja očekivanja i poboljšao moje razumijevanje Upravnog prava

Broj glasova: 59
Anketa
Koliko zaostalih ispita imate s niže godine?
 Tortni     Stupčasti     Složeni    Linije   |  Legenda ∇  
  • 4 [3.1%] - Nemam zaostalih ispita s niže godine
  • 19 [14.5%] - Imam jedan zaostali ispit s niže godine
  • 36 [27.5%] - Imam dva zaostala ispita s niže godine
  • 45 [34.4%] - Imam tri zaostala ispita s niže godine
  • 27 [20.6%] - Imam više od tri zaostala ispita s niže godine

Broj glasova: 131

 

GRUPA 1

prof. dr. sc. Marko Šikić - srijedom od 17 sati

  1. Mihaela                Gojak
  2. Doris      Gulija
  3. Eva Maria            Ivanko
  4. Sabina   Križanić
  5. Tea         Marjanović
  6. Luka       Renić
  7. Karla      Ressler
  8. Hana      Rogić
  9. Juraj      Rogić
  10. Marko   Samac
  11. Nikolina                Sertić
  12. Ana        Sever
  13. Leia        Smiljanić
  14. Madalena            Smoljan
  15. Lovro     Širić
  16. Nikolina                Špoljarec
  17. Marinela              Štrk
  18. Doroteja              Šturm
  19. Lorena  Švaco
  20. Luka       Švić
  21. Katarina               Topić
  22. Ana        Vidović
  23. Borna    Vlašić
  24. Lucija     Zelenković
  25. Ana        Žagar
  26. Karolina                Žalac

GRUPA 2

izv. prof. dr. sc. Frane Staničić - utorkom od 9 sati

  1. Petar     Alerić
  2. Andrea Antukić
  3. Antonia Bandić
  4. Ivana     Bekavac-Basić
  5. Gabriela               Bekina
  6. Tea         Bogunović
  7. Borna    Brkić
  8. Marija   Budimir
  9. Ivana     Buntić
  10. Nina       Bušić
  11. Ema       Čolakić
  12. Antonela             Đureta
  13. Marko   Gašparić
  14. Ines       Grdenić
  15. Petra     Gverović
  16. Maja      Hercigonja
  17. Helena  Hudić
  18. Sara       Ivanic
  19. David     Jadanić
  20. Ivo          Jakopec
  21. Niko       Jarak
  22. Elvis       Jašarević
  23. Ira           Jovančević
  24. Stanko  Jozak
  25. Anamarija           Jukić
  26. Katarina               Jurić

GRUPA 3

izv. prof. dr. sc. Lana Ofak - petkom od 9 sati

  1. Paula     Juzbašić
  2. Denis     Kerenović
  3. Filipa      Kovač
  4. Valentina             Kralj
  5. Nina       Kranjčec
  6. Filip        Krznarić
  7. Patricija                Kulji
  8. Matea   Kušević
  9. Lucija     Lakić
  10. Nikola   Logarušić
  11. Sara Ana              Lučin Stanić
  12. Josipa    Lukenda
  13. Karolina                Marenić
  14. Katarina               Matić
  15. Lucija     Mlinarek
  16. Lovro     Mrdeža
  17. Gabriela               Ninić
  18. Nia         Novak
  19. Filip        Obuljen
  20. Petra     Ombla
  21. Lana       Pavešić
  22. Paula     Pečenković
  23. Lucija     Peti
  24. Petra     Pinjuh
  25. Marija   Pištelek
  26. Lucija     Primorac

GRUPA 4

doc. dr. sc. Marko Turudić - četvrtkom od 19.30

  1. Luka               Bilić
  2. Patricia         Bingula
  3. Petra             Blačić
  4. Petra             Breznik
  5. Maja              Dejanovska
  6. Božena         Gudelj
  7. Ariana           Hoffer
  8. Marta            Hrkać
  9. Karla              Ivanković
  10. Josip              Jakumetović
  11. Leonarda     Juras
  12. Antonio        Karadak
  13. Monika         Keserović
  14. Ella Kramarić
  15. Saša               Krmpotić
  16. Ivana             Marijan
  17. Josipa            Mitrović
  18. Ivan               Mužar
  19. Tina                Novak
  20. Tena              Pavelić
  21. Marko           Pavičić
  22. Petra             Pendić
  23. Vedran         Platušić
  24. Ivan               Plavljanić
  25. Leon              Preradović
  26. Ante              Raos
  27. Josip              Sovar
  28. Fran               Stanišić
  29. Irena             Sučević
  30. Ivan               Sušec
  31. Fran               Šimunović
  32. Lara                Vlašić
Popis obavijesti